.. | kontakt | druk

Budka Suflera

utwórskoj.DebiutStażTOP-StażPozycja max.tyg. TOP20pkt. TOP20poz. TOP20
1.Teraz rób co chcesz12292183154
2.Bez satysfakcji25494392543
3.Kto zrobił mi ten żart477137262915
4.Jolka, Jolka pamiętasz…311312112185692
5.Noc komety447656661995
6.Czas ołowiu5064124242978
7.Wyspy bez nazw10777123223033
8.Czas czekania, czas olśnienia1145522
9.Woskowe dusze1236621
10.Cały mój zgiełk130101017961565
11.Ostatnie ogłoszenie1473035
12.Moja Alabama15998107512278
13.Giganci tańczą1728786642026
14.Kwadratura koła1845226
15.Ratujmy, co się da285121077691946
16.Czas wielkiej wody3066423
17.Jestem stąd32576144123394
18.Dzień Robinsona3484036
19.Twoje radio5619718133902
20.Cisza jak ta57111887532222
21.Młode lwy5887034
22.Krajobraz po rewolucji64511614173627
23.Noc69485143133343
24.Fraszka dla Staszka7049519123990
25.Chodź7367036
26.Sur le pont d'Avignon76810127
27.Jeden raz778/7799622
28.Takie tango797313112944739
29.Strefa półcienia8221211107472361
30.Nowa Wieża Babel8361413108492316
31.Martwe morze8751210144242987
32.Memu miastu na do widzenia8814045
33.V bieg913159156203112
34.Świat od zaraz94712031
35.Bal wszystkich świętych95810947871685
36.Reqiuem nad ranem9761048
37.Błękitna arka987/9885046

 

Skojarzeni z podmiotem wykonawczym
dodajpodmiot wykonawczyl.utw.
1.Anna Jantar & Budka Suflera1
2.Budka Suflera37
3.Krzysztof Cugowski & Budka Suflera1
4.Urszula & Budka Suflera5

^ [góra strony]