.. | kontakt | druk

Budka Suflera

utwórskoj.DebiutStażTOP-StażPozycja max.tyg. TOP20pkt. TOP20poz. TOP20
1.Teraz rób co chcesz12292183175
2.Bez satysfakcji25494392559
3.Kto zrobił mi ten żart477137262932
4.Jolka, Jolka pamiętasz…311312112185704
5.Noc komety447656662013
6.Czas ołowiu5064124242996
7.Wyspy bez nazw10777123223052
8.Czas czekania, czas olśnienia1145522
9.Woskowe dusze1236621
10.Cały mój zgiełk130101017961582
11.Ostatnie ogłoszenie1473035
12.Moja Alabama15998107512294
13.Giganci tańczą1728786642044
14.Kwadratura koła1845226
15.Ratujmy, co się da285121077691964
16.Czas wielkiej wody3066423
17.Jestem stąd32576144123418
18.Dzień Robinsona3484036
19.Twoje radio5619718133929
20.Cisza jak ta57111887532238
21.Młode lwy5887034
22.Krajobraz po rewolucji64511614173651
23.Noc69485143133366
24.Fraszka dla Staszka7049519124017
25.Chodź7367036
26.Sur le pont d'Avignon76810127
27.Jeden raz778/7799622
28.Takie tango797313112944740
29.Strefa półcienia8221211107472377
30.Nowa Wieża Babel8361413108492332
31.Martwe morze8751210144243005
32.Memu miastu na do widzenia8814045
33.V bieg913159156203132
34.Świat od zaraz94712031
35.Bal wszystkich świętych95810947871704
36.Reqiuem nad ranem9761048
37.Błękitna arka987/9885046

 

Skojarzeni z podmiotem wykonawczym
dodajpodmiot wykonawczyl.utw.
1.Anna Jantar & Budka Suflera1
2.Budka Suflera37
3.Krzysztof Cugowski & Budka Suflera1
4.Urszula & Budka Suflera5

^ [góra strony]