.. | kontakt | druk

Budka Suflera

utwórskoj.DebiutStażTOP-StażPozycja max.tyg. TOP20pkt. TOP20poz. TOP20
1.Teraz rób co chcesz12292183163
2.Bez satysfakcji25494392550
3.Kto zrobił mi ten żart477137262923
4.Jolka, Jolka pamiętasz…311312112185697
5.Noc komety447656662003
6.Czas ołowiu5064124242986
7.Wyspy bez nazw10777123223041
8.Czas czekania, czas olśnienia1145522
9.Woskowe dusze1236621
10.Cały mój zgiełk130101017961571
11.Ostatnie ogłoszenie1473035
12.Moja Alabama15998107512286
13.Giganci tańczą1728786642034
14.Kwadratura koła1845226
15.Ratujmy, co się da285121077691954
16.Czas wielkiej wody3066423
17.Jestem stąd32576144123409
18.Dzień Robinsona3484036
19.Twoje radio5619718133917
20.Cisza jak ta57111887532230
21.Młode lwy5887034
22.Krajobraz po rewolucji64511614173641
23.Noc69485143133356
24.Fraszka dla Staszka7049519124005
25.Chodź7367036
26.Sur le pont d'Avignon76810127
27.Jeden raz778/7799622
28.Takie tango797313112944739
29.Strefa półcienia8221211107472369
30.Nowa Wieża Babel8361413108492324
31.Martwe morze8751210144242995
32.Memu miastu na do widzenia8814045
33.V bieg913159156203120
34.Świat od zaraz94712031
35.Bal wszystkich świętych95810947871693
36.Reqiuem nad ranem9761048
37.Błękitna arka987/9885046

 

Skojarzeni z podmiotem wykonawczym
dodajpodmiot wykonawczyl.utw.
1.Anna Jantar & Budka Suflera1
2.Budka Suflera37
3.Krzysztof Cugowski & Budka Suflera1
4.Urszula & Budka Suflera5

^ [góra strony]