.. | kontakt | druk

Maanam

utwórskoj.DebiutStażTOP-StażPozycja max.tyg. TOP20pkt. TOP20poz. TOP20
1.O! Nie rób tyle hałasu177171161322
2.Paranoja jest goła4109191461002
3.España Forever997171131362
4.Oprócz129878622067
5.Jest już późno, piszę bzdury21/2277271031482
6.Pałac (na piasku)2688381051459
7.Parada słoni i róża29109391131368
8.Nie poganiaj mnie, bo tracę oddech36/37/3887171111392
9.Granice426585382570
10.Elektro Spiro kontra Zanzara478727891651
11.Kocham Cię, kochanie moje542222122309194
12.Miłość jest jak opium723216293560
13.Raz-dwa-raz-dwa7898281201275
14.Eksplozja831110381131370
15.To tylko tango912020119265310
16.Zdrada91121258931611
17.Krakowski Spleen10415154101261215
18.Jestem kobietą111111118931605
19.Simple Story1161818215207574
20.Lucciola1291111181181302
21.Kreon1451010181161321
22.Lipstick on the Glass15914144101201285
23.Salamander1769867711912
24.Jesteśmy ze stali22612112101331144
25.Ty — nie Ty25175103282841
26.Bądź taka, nie bądź taka299109157223050
27.Jedyne prawdziwe tango Maanam3199516283596
28.Życie za życie (Gdy skrzywdzisz mnie)3367520114098
29.Sie ściemnia3656584262898
30.For Your Love3803331
31.Biegnij razem ze mną4687421
32.Nie bój się, nie bój się480/4818520114098
33.Anioł (Miłość to wieczna tęsknota)4972117316157907
34.Samotność mieszka w pustych oknach5119225
35.Wyjątkowo zimny maj52586174103517
36.Złote tango, złoty deszcz5361413135213075
37.W ciszy nawet kamień rośnie55011886652015
38.Derwisz566107106512282
39.Karuzela marzeń5824226
40.Bez ciebie umieram601131058931611
41.Zapatrzenie6522523117229466
42.Róża (Zdrada i wniebowstąpienie)6592220117162862
43.Nic dwa razy6801714411951581
44.Wieje piaskiem od strony wojny692141088761841
45.Owady podniosły skrzydła do lotu710107114312766
46.Po prostu bądź720151266412493
47.Twist73211967582135
48.Po to jesteś na świecie751121068741863
49.Mówią, że miłość mieszka w niebie76516141010522252
50.Jeśli chcesz7759418133902
51.Sahara7839626
52.Smycz80716146111081430
53.Hamlet 19978217525
54.Puerto Rico854119116432460
55.Miłość od pierwszego spojrzenia867118115382586
56.Przystań88112034
57.Lucciola '999291715810701930
58.Piekło i niebo (Muszę pogodzić)98212323
59.Chińskie morze9942220316161876
60.Wolno, wolno płyną łodzie1005202010171241243
61.Bliźniak10186621
62.Jeszcze jeden pocałunek10388626
63.Kraków, ocean wolnego czasu11491817112172780
64.Do kogo biegłam1165131238851711
65.To mi się śni11791515213150962
66.Trzy imiona (Pustynia)120264122113443
67.Flotylla motorów12178773342673
68.Karuzela z madonnami12269796422476
69.Tu jest mój dom124920135121141356
70.Głęboko w sercu12733128
71.Blues Kory19061010191381077

 

Skojarzeni z podmiotem wykonawczym
dodajpodmiot wykonawczyl.utw.
1.Maanam71
2.Maanam & Kasia Nosowska1

^ [góra strony]