.. | kontakt | druk

Maanam

utwórskoj.DebiutStażTOP-StażPozycja max.tyg. TOP20pkt. TOP20poz. TOP20
1.O! Nie rób tyle hałasu177171161337
2.Paranoja jest goła4109191461016
3.España Forever997171131376
4.Oprócz129878622083
5.Jest już późno, piszę bzdury21/2277271031497
6.Pałac (na piasku)2688381051474
7.Parada słoni i róża29109391131382
8.Nie poganiaj mnie, bo tracę oddech36/37/3887171111407
9.Granice426585382585
10.Elektro Spiro kontra Zanzara478727891667
11.Kocham Cię, kochanie moje542222122309199
12.Miłość jest jak opium723216293580
13.Raz-dwa-raz-dwa7898281201290
14.Eksplozja831110381131384
15.To tylko tango912020119265318
16.Zdrada91121258931625
17.Krakowski Spleen10415154101261229
18.Jestem kobietą111111118931619
19.Simple Story1161818215207582
20.Lucciola1291111181181317
21.Kreon1451010181161336
22.Lipstick on the Glass15914144101201300
23.Salamander1769867711928
24.Jesteśmy ze stali22612112101331159
25.Ty — nie Ty25175103282856
26.Bądź taka, nie bądź taka299109157223067
27.Jedyne prawdziwe tango Maanam3199516283615
28.Życie za życie (Gdy skrzywdzisz mnie)3367520114119
29.Sie ściemnia3656584262913
30.For Your Love3803331
31.Biegnij razem ze mną4687421
32.Nie bój się, nie bój się480/4818520114119
33.Anioł (Miłość to wieczna tęsknota)4972117316157920
34.Samotność mieszka w pustych oknach5119225
35.Wyjątkowo zimny maj52586174103537
36.Złote tango, złoty deszcz5361413135213092
37.W ciszy nawet kamień rośnie55011886652031
38.Derwisz566107106512296
39.Karuzela marzeń5824226
40.Bez ciebie umieram601131058931625
41.Zapatrzenie6522523117229474
42.Róża (Zdrada i wniebowstąpienie)6592220117162873
43.Nic dwa razy6801714411951595
44.Wieje piaskiem od strony wojny692141088761858
45.Owady podniosły skrzydła do lotu710107114312781
46.Po prostu bądź720151266412507
47.Twist73211967582150
48.Po to jesteś na świecie751121068741880
49.Mówią, że miłość mieszka w niebie76516141010522266
50.Jeśli chcesz7759418133923
51.Sahara7839626
52.Smycz80716146111081445
53.Hamlet 19978217525
54.Puerto Rico854119116432474
55.Miłość od pierwszego spojrzenia867118115382601
56.Przystań88112034
57.Lucciola '999291715810701946
58.Piekło i niebo (Muszę pogodzić)98212323
59.Chińskie morze9942220316161887
60.Wolno, wolno płyną łodzie1005202010171241258
61.Bliźniak10186621
62.Jeszcze jeden pocałunek10388626
63.Kraków, ocean wolnego czasu11491817112172789
64.Do kogo biegłam1165131238851727
65.To mi się śni11791515213150976
66.Trzy imiona (Pustynia)120264122113463
67.Flotylla motorów12178773342689
68.Karuzela z madonnami12269796422490
69.Tu jest mój dom124920135121141370
70.Głęboko w sercu12733128
71.Blues Kory19061010191381091

 

Skojarzeni z podmiotem wykonawczym
dodajpodmiot wykonawczyl.utw.
1.Maanam71
2.Maanam & Kasia Nosowska1

^ [góra strony]