.. | kontakt | druk

Maanam

utwórskoj.DebiutStażTOP-StażPozycja max.tyg. TOP20pkt. TOP20poz. TOP20
1.O! Nie rób tyle hałasu177171161330
2.Paranoja jest goła4109191461009
3.España Forever997171131369
4.Oprócz129878622076
5.Jest już późno, piszę bzdury21/2277271031489
6.Pałac (na piasku)2688381051466
7.Parada słoni i róża29109391131375
8.Nie poganiaj mnie, bo tracę oddech36/37/3887171111399
9.Granice426585382577
10.Elektro Spiro kontra Zanzara478727891659
11.Kocham Cię, kochanie moje542222122309199
12.Miłość jest jak opium723216293575
13.Raz-dwa-raz-dwa7898281201282
14.Eksplozja831110381131377
15.To tylko tango912020119265315
16.Zdrada91121258931617
17.Krakowski Spleen10415154101261222
18.Jestem kobietą111111118931611
19.Simple Story1161818215207578
20.Lucciola1291111181181309
21.Kreon1451010181161329
22.Lipstick on the Glass15914144101201292
23.Salamander1769867711919
24.Jesteśmy ze stali22612112101331151
25.Ty — nie Ty25175103282849
26.Bądź taka, nie bądź taka299109157223058
27.Jedyne prawdziwe tango Maanam3199516283610
28.Życie za życie (Gdy skrzywdzisz mnie)3367520114113
29.Sie ściemnia3656584262906
30.For Your Love3803331
31.Biegnij razem ze mną4687421
32.Nie bój się, nie bój się480/4818520114113
33.Anioł (Miłość to wieczna tęsknota)4972117316157913
34.Samotność mieszka w pustych oknach5119225
35.Wyjątkowo zimny maj52586174103532
36.Złote tango, złoty deszcz5361413135213083
37.W ciszy nawet kamień rośnie55011886652023
38.Derwisz566107106512290
39.Karuzela marzeń5824226
40.Bez ciebie umieram601131058931617
41.Zapatrzenie6522523117229470
42.Róża (Zdrada i wniebowstąpienie)6592220117162868
43.Nic dwa razy6801714411951587
44.Wieje piaskiem od strony wojny692141088761849
45.Owady podniosły skrzydła do lotu710107114312774
46.Po prostu bądź720151266412500
47.Twist73211967582144
48.Po to jesteś na świecie751121068741871
49.Mówią, że miłość mieszka w niebie76516141010522260
50.Jeśli chcesz7759418133917
51.Sahara7839626
52.Smycz80716146111081437
53.Hamlet 19978217525
54.Puerto Rico854119116432467
55.Miłość od pierwszego spojrzenia867118115382593
56.Przystań88112034
57.Lucciola '999291715810701938
58.Piekło i niebo (Muszę pogodzić)98212323
59.Chińskie morze9942220316161882
60.Wolno, wolno płyną łodzie1005202010171241250
61.Bliźniak10186621
62.Jeszcze jeden pocałunek10388626
63.Kraków, ocean wolnego czasu11491817112172786
64.Do kogo biegłam1165131238851719
65.To mi się śni11791515213150969
66.Trzy imiona (Pustynia)120264122113458
67.Flotylla motorów12178773342681
68.Karuzela z madonnami12269796422483
69.Tu jest mój dom124920135121141363
70.Głęboko w sercu12733128
71.Blues Kory19061010191381084

 

Skojarzeni z podmiotem wykonawczym
dodajpodmiot wykonawczyl.utw.
1.Maanam71
2.Maanam & Kasia Nosowska1

^ [góra strony]