.. | kontakt | druk

Maanam

utwórskoj.DebiutStażTOP-StażPozycja max.tyg. TOP20pkt. TOP20poz. TOP20
1.O! Nie rób tyle hałasu177171161346
2.Paranoja jest goła4109191461025
3.España Forever997171131385
4.Oprócz129878622095
5.Jest już późno, piszę bzdury21/2277271031505
6.Pałac (na piasku)2688381051482
7.Parada słoni i róża29109391131391
8.Nie poganiaj mnie, bo tracę oddech36/37/3887171111415
9.Granice426585382597
10.Elektro Spiro kontra Zanzara478727891677
11.Kocham Cię, kochanie moje542222122309203
12.Miłość jest jak opium723216293598
13.Raz-dwa-raz-dwa7898281201299
14.Eksplozja831110381131393
15.To tylko tango912020119265323
16.Zdrada91121258931635
17.Krakowski Spleen10415154101261239
18.Jestem kobietą111111118931629
19.Simple Story1161818215207593
20.Lucciola1291111181181326
21.Kreon1451010181161345
22.Lipstick on the Glass15914144101201309
23.Salamander1769867711940
24.Jesteśmy ze stali22612112101331168
25.Ty — nie Ty25175103282871
26.Bądź taka, nie bądź taka299109157223082
27.Jedyne prawdziwe tango Maanam3199516283633
28.Życie za życie (Gdy skrzywdzisz mnie)3367520114138
29.Sie ściemnia3656584262929
30.For Your Love3803331
31.Biegnij razem ze mną4687421
32.Nie bój się, nie bój się480/4818520114138
33.Anioł (Miłość to wieczna tęsknota)4972117316157929
34.Samotność mieszka w pustych oknach5119225
35.Wyjątkowo zimny maj52586174103555
36.Złote tango, złoty deszcz5361413135213107
37.W ciszy nawet kamień rośnie55011886652043
38.Derwisz566107106512308
39.Karuzela marzeń5824226
40.Bez ciebie umieram601131058931635
41.Zapatrzenie6522523117229481
42.Róża (Zdrada i wniebowstąpienie)6592220117162884
43.Nic dwa razy6801714411951605
44.Wieje piaskiem od strony wojny692141088761867
45.Owady podniosły skrzydła do lotu710107114312796
46.Po prostu bądź720151266412518
47.Twist73211967582162
48.Po to jesteś na świecie751121068741889
49.Mówią, że miłość mieszka w niebie76516141010522278
50.Jeśli chcesz7759418133941
51.Sahara7839626
52.Smycz80716146111081453
53.Hamlet 19978217525
54.Puerto Rico854119116432485
55.Miłość od pierwszego spojrzenia867118115382613
56.Przystań88112034
57.Lucciola '999291715810701958
58.Piekło i niebo (Muszę pogodzić)98212323
59.Chińskie morze9942220316161898
60.Wolno, wolno płyną łodzie1005202010171241267
61.Bliźniak10186621
62.Jeszcze jeden pocałunek10388626
63.Kraków, ocean wolnego czasu11491817112172801
64.Do kogo biegłam1165131238851737
65.To mi się śni11791515213150985
66.Trzy imiona (Pustynia)120264122113481
67.Flotylla motorów12178773342702
68.Karuzela z madonnami12269796422501
69.Tu jest mój dom124920135121141379
70.Głęboko w sercu12733128
71.Blues Kory19061010191381101

 

Skojarzeni z podmiotem wykonawczym
dodajpodmiot wykonawczyl.utw.
1.Maanam71
2.Maanam & Kasia Nosowska1

^ [góra strony]