.. | kontakt | druk

Republika

utwórDebiutStażTOP-StażPozycja max.tyg. TOP20pkt. TOP20poz. TOP20
1.Kombinat687171071454
2.Sexy Doll251010110156934
3.Telefony281111111159904
4.Biała flaga351010110180736
5.Gadające głowy405555592137
6.Śmierć w bikini4498181421064
7.Halucynacje5176261001534
8.Znak „=”5899191461018
9.Arktyka641616116250384
10.Nieustanne tango851818114223516
11.Zróbmy to (teraz)9514143101081440
12.Obcy astronom1091919117232467
13.Poranna wiadomość1221414112174782
14.Psy Pawłowa1381414112158914
15.Tak długo czekam (Ciało)1741211111166848
16.Zawsze Ty (Klatka)18599181001533
17.Sam na linie2011212210148999
18.Moja krew2261918113191660
19.Lawa4751313212157924
20.Balon4876416153778
21.Nostradamus6076226
22.W ogrodzie Luizy619/6209620114132
23.Obejmij mnie Czeczenio6816130
24.Republika marzeń691108115352677
25.Zapytaj mnie czy cię kocham69918164121441050
26.W końcu72110036
27.Mamona8731919116277277
28.Odchodząc8892422320223519
29.Gramy dalej9128763312772
30.Raz na milion lat9271919217196636
31.Moja Angelika937121157761848
32.Nie pójdę do szkoły100314148131341159
33.Śmierć na pięć10492322116249388
34.Zielone usta10671615711841744

^ [góra strony]