.. | kontakt | druk

Republika

utwórDebiutStażTOP-StażPozycja max.tyg. TOP20pkt. TOP20poz. TOP20
1.Kombinat687171071475
2.Sexy Doll251010110156946
3.Telefony281111111159916
4.Biała flaga351010110180750
5.Gadające głowy405555592163
6.Śmierć w bikini4498181421078
7.Halucynacje5176261001557
8.Znak „=”5899191461031
9.Arktyka641616116250396
10.Nieustanne tango851818114223529
11.Zróbmy to (teraz)9514143101081461
12.Obcy astronom1091919117232480
13.Poranna wiadomość1221414112174795
14.Psy Pawłowa1381414112158926
15.Tak długo czekam (Ciało)1741211111166861
16.Zawsze Ty (Klatka)18599181001556
17.Sam na linie20112122101481012
18.Moja krew2261918113191675
19.Lawa4751313212157936
20.Balon4876416153820
21.Nostradamus6076226
22.W ogrodzie Luizy619/6209620114177
23.Obejmij mnie Czeczenio6816130
24.Republika marzeń691108115352711
25.Zapytaj mnie czy cię kocham69918164121441064
26.W końcu72110036
27.Mamona8731919116277289
28.Odchodząc8892422320223532
29.Gramy dalej9128763312807
30.Raz na milion lat9271919217196650
31.Moja Angelika937121157761873
32.Nie pójdę do szkoły100314148131341175
33.Śmierć na pięć10492322116249400
34.Zielone usta10671615711841770

^ [góra strony]