.. | kontakt | druk

Republika

utwórDebiutStażTOP-StażPozycja max.tyg. TOP20pkt. TOP20poz. TOP20
1.Kombinat687171071445
2.Sexy Doll251010110156923
3.Telefony281111111159893
4.Biała flaga351010110180728
5.Gadające głowy405555592131
6.Śmierć w bikini4498181421054
7.Halucynacje5176261001525
8.Znak „=”5899191461008
9.Arktyka641616116250378
10.Nieustanne tango851818114223508
11.Zróbmy to (teraz)9514143101081431
12.Obcy astronom1091919117232460
13.Poranna wiadomość1221414112174773
14.Psy Pawłowa1381414112158903
15.Tak długo czekam (Ciało)1741211111166838
16.Zawsze Ty (Klatka)18599181001524
17.Sam na linie2011212210148989
18.Moja krew2261918113191653
19.Lawa4751313212157913
20.Balon4876416153762
21.Nostradamus6076226
22.W ogrodzie Luizy619/6209620114115
23.Obejmij mnie Czeczenio6816130
24.Republika marzeń691108115352668
25.Zapytaj mnie czy cię kocham69918164121441040
26.W końcu72110036
27.Mamona8731919116277272
28.Odchodząc8892422320223511
29.Gramy dalej9128763312762
30.Raz na milion lat9271919217196629
31.Moja Angelika937121157761843
32.Nie pójdę do szkoły100314148131341150
33.Śmierć na pięć10492322116249382
34.Zielone usta10671615711841739

^ [góra strony]