.. | kontakt | druk

Republika

utwórDebiutStażTOP-StażPozycja max.tyg. TOP20pkt. TOP20poz. TOP20
1.Kombinat687171071440
2.Sexy Doll251010110156920
3.Telefony281111111159889
4.Biała flaga351010110180723
5.Gadające głowy405555592122
6.Śmierć w bikini4498181421049
7.Halucynacje5176261001521
8.Znak „=”5899191461003
9.Arktyka641616116250377
10.Nieustanne tango851818114223506
11.Zróbmy to (teraz)9514143101081426
12.Obcy astronom1091919117232458
13.Poranna wiadomość1221414112174768
14.Psy Pawłowa1381414112158899
15.Tak długo czekam (Ciało)1741211111166833
16.Zawsze Ty (Klatka)18599181001520
17.Sam na linie2011212210148984
18.Moja krew2261918113191648
19.Lawa4751313212157909
20.Balon4876416153752
21.Nostradamus6076226
22.W ogrodzie Luizy619/6209620114104
23.Obejmij mnie Czeczenio6816130
24.Republika marzeń691108115352659
25.Zapytaj mnie czy cię kocham69918164121441035
26.W końcu72110036
27.Mamona8731919116277269
28.Odchodząc8892422320223509
29.Gramy dalej9128763312754
30.Raz na milion lat9271919217196624
31.Moja Angelika937121157761834
32.Nie pójdę do szkoły100314148131341144
33.Śmierć na pięć10492322116249381
34.Zielone usta10671615711841731

^ [góra strony]