.. | kontakt | druk

Bajm

utwórskoj.DebiutStażTOP-StażPozycja max.tyg. TOP20pkt. TOP20poz. TOP20
1.W drodze do jej serca753153103514
2.Józek, nie daruję Ci tej nocy306021
3.Różowa kula357797592139
4.Nie ma wody na pustyni546626741870
5.Diabelski krąg684117143828
6.Prorocy świata81107126342696
7.Małpa i ja1019956761844
8.Piramidy na niby1164418253803
9.Ucz się, ucz się1332231
10.Płynie w nas gorąca krew157/158109381091424
11.Dwa serca, dwa smutki167109191161330
12.Diament i sól1865419233982
13.Wielka inwazja2084224
14.Chroń mnie od złego2227129
15.Nagie skały2828622
16.Jezioro szczęścia293119136322757
17.Open Your Heart3054032
18.Męski świat3095524
19.Ja31698136352678
20.Miłość nie umiera3438423
21.Święte miasto3546033
22.Biała armia4041614811911650
23.U stóp szklanych gór44810897552205
24.Płomień z nieba5791917215154942
25.Za... za... za...5946326
26.Ta sama chwila613131039951588
27.Belle Ami6326130
28.Dziesięć przykazań7021917116180729
29.Łąki pełne snów7341310134183181
30.Kraina miłości788161088342686
31.Lola, Lola961141278891673
32.Szklanka wody970109135272896
33.Modlitwa o złoty deszcz98219161121341133
34.O tobie10119039
35.Plama na ścianie10394045
36.Ja (2002)10952050
37.Myśli i słowa111413626
38.Być z tobą11279031
39.Ameryka12065042
40.Krótka historia13681050

 

Skojarzeni z podmiotem wykonawczym
dodajpodmiot wykonawczyl.utw.
1.Bajm40
2.Beata & Bajm2

^ [góra strony]