.. | kontakt | druk

Bajm

utwórskoj.DebiutStażTOP-StażPozycja max.tyg. TOP20pkt. TOP20poz. TOP20
1.W drodze do jej serca753153103546
2.Józek, nie daruję Ci tej nocy306021
3.Różowa kula357797592154
4.Nie ma wody na pustyni546626741885
5.Diabelski krąg684117143860
6.Prorocy świata81107126342716
7.Małpa i ja1019956761859
8.Piramidy na niby1164418253835
9.Ucz się, ucz się1332231
10.Płynie w nas gorąca krew157/158109381091443
11.Dwa serca, dwa smutki167109191161349
12.Diament i sól1865419234015
13.Wielka inwazja2084224
14.Chroń mnie od złego2227129
15.Nagie skały2828622
16.Jezioro szczęścia293119136322778
17.Open Your Heart3054032
18.Męski świat3095524
19.Ja31698136352697
20.Miłość nie umiera3438423
21.Święte miasto3546033
22.Biała armia4041614811911669
23.U stóp szklanych gór44810897552221
24.Płomień z nieba5791917215154959
25.Za... za... za...5946326
26.Ta sama chwila613131039951607
27.Belle Ami6326130
28.Dziesięć przykazań7021917116180744
29.Łąki pełne snów7341310134183208
30.Kraina miłości788161088342706
31.Lola, Lola961141278891692
32.Szklanka wody970109135272919
33.Modlitwa o złoty deszcz98219161121341149
34.O tobie10119039
35.Plama na ścianie10394045
36.Ja (2002)10952050
37.Myśli i słowa111413626
38.Być z tobą11279031
39.Ameryka12065042
40.Krótka historia13681050

 

Skojarzeni z podmiotem wykonawczym
dodajpodmiot wykonawczyl.utw.
1.Bajm40
2.Beata & Bajm2

^ [góra strony]