.. | kontakt | druk

Bajm

utwórskoj.DebiutStażTOP-StażPozycja max.tyg. TOP20pkt. TOP20poz. TOP20
1.W drodze do jej serca753153103504
2.Józek, nie daruję Ci tej nocy306021
3.Różowa kula357797592130
4.Nie ma wody na pustyni546626741861
5.Diabelski krąg684117143817
6.Prorocy świata81107126342687
7.Małpa i ja1019956761835
8.Piramidy na niby1164418253793
9.Ucz się, ucz się1332231
10.Płynie w nas gorąca krew157/158109381091419
11.Dwa serca, dwa smutki167109191161324
12.Diament i sól1865419233972
13.Wielka inwazja2084224
14.Chroń mnie od złego2227129
15.Nagie skały2828622
16.Jezioro szczęścia293119136322749
17.Open Your Heart3054032
18.Męski świat3095524
19.Ja31698136352669
20.Miłość nie umiera3438423
21.Święte miasto3546033
22.Biała armia4041614811911644
23.U stóp szklanych gór44810897552196
24.Płomień z nieba5791917215154938
25.Za... za... za...5946326
26.Ta sama chwila613131039951583
27.Belle Ami6326130
28.Dziesięć przykazań7021917116180724
29.Łąki pełne snów7341310134183170
30.Kraina miłości788161088342677
31.Lola, Lola961141278891668
32.Szklanka wody970109135272887
33.Modlitwa o złoty deszcz98219161121341127
34.O tobie10119039
35.Plama na ścianie10394045
36.Ja (2002)10952050
37.Myśli i słowa111413626
38.Być z tobą11279031
39.Ameryka12065042
40.Krótka historia13681050

 

Skojarzeni z podmiotem wykonawczym
dodajpodmiot wykonawczyl.utw.
1.Bajm40
2.Beata & Bajm2

^ [góra strony]