.. | kontakt | druk

Lady Pank

utwórskoj.DebiutStażTOP-StażPozycja max.tyg. TOP20pkt. TOP20poz. TOP20
1.Mała Lady Punk1274104262925
2.Minus 10 w Rio205575512289
3.Tańcz, głupia tańcz285575472376
4.Vademecum skauta4075145262948
5.Kryzysowa narzeczona4999191371110
6.Mniej niż zero571312112207581
7.Moje Kilimandżaro6888181161342
8.Wciąż bardziej obcy7499191461022
9.Zamki na piasku801918116263325
10.Fabryka małp911414112166847
11.Zabij to105/1068836741877
12.A to ohyda1151010181151355
13.Augustowskie noce1168866622085
14.To jest tylko rock'n'roll122101057891678
15.Sztuka latania1541211110155944
16.Someone's Round the Corner157/1581312112165853
17.Rysunkowa postać1751413111152963
18.Gwiazdkowe dzieci19513133111401078
19.Marchewkowe pole1991211591021517
20.Osobno21210948961585
21.To co mam2861514113192655
22.Tacy sami3011515212185708
23.Oglądamy film31512124101241254
24.Zostawcie Titanica3281414113181729
25.Ratuj tylko mnie34254152103535
26.Martwy postój3805524
27.Co mnie to obchodzi428131269901664
28.Niedokończona ulica4386529
29.Zawsze tam gdzie ty4482120117247401
30.Jak igła4681210128452431
31.Dopóki da czas4886222
32.Na na64186112123412
33.Na co komu dziś6492017316215549
34.Młode orły670108152113489
35.Czy czujesz jak75812226
36.Nie chcę litości778/7793035
37.Zamki na piasku '9780065144183199
38.Idą złodzieje8043049
39.Prawda i serce8537330
40.Znowu pada deszcz8612826121278276
41.Latać może każdy88411866452417
42.Rozmowa z…9027031
43.Do Moniki L.908117135183192
44.Na granicy957131078632068
45.Słońcem opętani96711520114132
46.Jak ruchomy cel9785226
47.Samotne noce99414035
48.7-me niebo nienawiści10641911163133401
49.Stacja Warszawa11722118114168835
50.Strach się bać131713620114132
51.Dobra konstelacja13511513111172797
52.Z dachu15352048
53.Mój świat bez Ciebie15495044
54.Miłość178218033
55.Władza18017040
56.Sterowany18171050
57.Trochę niepamięci1833137112153290
58.Otuleni18669034
59.Niepoprawni19395525

 

Skojarzeni z podmiotem wykonawczym
dodajpodmiot wykonawczyl.utw.
1.Lady Pank59
2.Lady Pank & Kasia Kowalska1
3.Lady Pank & Maciej Maleńczuk1

^ [góra strony]